Nasz gaz
i energia elektryczna

Mamy wiedzę i długoletnie doświadczenie, dlatego jesteśmy jednym z wiodących niezależnych doradców w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego dla firm. Dzięki współpracy z międzynarodowymi koncernami do swojej oferty wprowadziliśmy także usługi mające na celu optymalizacje kosztów związanych z energią elektryczną takimi jak fotowoltaika. W konsekwencji zapewniamy Twojemu biznesowi kompleksowe rozwiązania energetyczne i gazowe w konkurencyjnych cenach, niezależnie, jaki rodzaj działalności prowadzisz.

Niskie ceny prądu dla firm i gazu ziemnego dla firm, dostępne do światowych giełdach i platformach sprzedaży hurtowej energii elektrycznej i gazu ziemnego, zachowanie wytycznych europejskich, najwyższy poziom usług i indywidualna specjalistyczna opieka Twojego Opiekuna Handlowego – to wartości i korzyści, które budują Polski Market Energetyczny. Jesteśmy stabilną i bezpieczną firmą, której ufają Polscy Przedsiębiorcy.

modern-3302799_1920

Dostawca z najwyższej półki

Gwarancja atrakcyjnej ceny to jedno – dbamy także o systematyczne powiększanie naszych usług. Wierzymy, że doradca gazu ziemnego i prądu dla firm  powinien być przede wszystkim partnerem w biznesie. 

Dobrze wiemy, że prowadzenie własnej firmy w dzisiejszych czasach jest dużym wyzwaniem, dlatego każdą propozycje współpracy przygotowujemy indywidualnie, proponując najlepsze rozwiązania energetyczne i gazowe dla Twojej firmy. Tak, byś mógł bezpiecznie i efektywnie rozwijać własną działalność – zwiększać zyski i obniżać koszty. Po prostu tworzymy propozycje idealnie dopasowaną do Twojego biznesu.

Nasze cele

Dążymy do tego, by bezpiecznie i na korzystnych warunkach kontraktować umowy na gaz ziemny oraz energie elektryczną dla Twojego biznesu.Jako eksperci w zakresie energii elektrycznej i gazu ziemnego dla firm naszą misję realizujemy w myśl pięciu prostych założeń:

Doradzamy w zakresie gaz ziemnego i energii elektrycznej do małych oraz średnich przedsiębiorstw na terenie całej Polski

Proponujemy korzystne stawki na jasnych warunkach

Gwarantujemy bezpieczne umowy na gazu i prąd

Czerpiemy z wieloletniego doświadczenia Największych Polskich i Europejskich Koncernów na rynku gazu ziemnego oraz grup kapitałowych

Stawiamy na bezpieczeństwo i optymalne rozwiązania przygotowane z myślą o naszych klientach biznesowych

Polski Market Energetyczny
dynamicznie rozwijająca się spółka obrotu energią elektryczną oraz gazem ziemnym w Polsce. Co nas cechuje:

Doświadczenie

Działamy na rynku energetycznym od 2013, jednak nasze kompetencje budujemy znacznie dłużej. Korzystamy z doświadczenia naszych partnerów biznesowych…. Wiedzę czerpiemy również od naszych Klientów gdzie wspólnie udoskonalany nasze produkty. Od 2016 roku swoim doświadczeniem dzieli się z nami firma EnBW, która specjalizuje się w produkcji i handlu prądem, gazem i energią odnawialną. Dzięki temu potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom i zaproponować korzystne rozwiązania do każdej sytuacji.

2019

Utworzenie Spółki (G.EN. Trading), której celem jest obrót gazem ziemnym na terenie kraju i za granicą

2020

PME jako pierwszy niezależny sprzedawca w Polsce sprowadza gaz z zagranicy siecią gazociągów przesyłowych

2021

Dodanie oferty Energii Elektrycznej

Warszawa

Grójec

Radom

Kalisz

Tarczyn