Energia dla biznesu

 

Energia dla firm

Zapewniamy wszystkim naszym Klientom dostęp do najnowszych rozwiązań i ofert na rynku energii.

Oferta Polskiego Marketu Energetycznego jest w pełni elastyczna i dopasowana do wymogów poszczególnych klientów. Każdemu z naszych Klientów gwarantujemy indywidualną opiekę Doradcy i pełne wsparcie merytoryczne również w zakresie rozliczeń za energię elektryczną. Zespół  w restrukturyzacji to doświadczona kadra fachowców w swojej dziedzinie.
Do grona Klientów Polskiego Marketu Energetycznego należą firmy z różnych obszarów  gospodarki, reprezentujące przemysł jak i usługi. Od firm dużych, przez średnie i małe przedsiębiorstwa. Jesteśmy również aktywnym uczestnikiem przetargów na energię elektryczną organizowanych przez podmioty administracji publicznej. Systematycznie powiększamy grono naszych Klientów zapewniając konkurencyjną ofertę i atrakcyjne warunki współpracy.

Instytucje publiczne, podobnie jak pozostali odbiorcy energii elektrycznej, od 1 lipca 2007 r. mają swobodę wyboru sprzedawcy energii elektrycznej (zasada TPA). Mają jednak obowiązek kupować energię elektryczną w zgodzie z przepisami ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Stosownie do nich każde zamówienie na rzecz instytucji publicznej, którego wartość przekracza 14 000 euro musi zostać dokonane w drodze przetargu. W przypadku energii elektrycznej zamówieniu publicznemu podlega energia elektryczna czynna, bez usługi dystrybucji energii elektrycznej.

Polski Market Energetyczny świadczy na rzecz klientów instytucjonalnych usługi w zakresie przygotowania i przeprowadzenia czynności przetargowych ukierunkowanych na zmianę sprzedawcy energii elektrycznej. Doradzamy czy zmiana sprzedawcy energii jest możliwa i opłacalna pod względem ekonomicznym i technicznym.

Energia dla instytucji publicznych

 

Energia dla instytucji publicznych