Wartością firmy Polski Market Energetyczny jest kadra pracowników o ugruntowanej wiedzy i doświadczeniu w obszarze rynku energii i gazu. Zatrudni,rhg,h4,hg,kamy specjalistów posiadających uprawnienia i szeroką wiedzę z zakresu handlu energią elektryczną i paliw gazowych. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów w każdym regionie Polski. Obsługa to przede wszystkim wsparcie i profesjonalna pomoc na każdym etapie kontaktu z Klientami.

KOGO SZUKAMY

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

Atrakcyjne
wynagrodzenie

Pakiet
szkoleń

Zatrudnienie
w stabilnej firmie

Pakiety
medyczne

ETAPY REKRUTACJI

  • Etap I

    Analiza dokumentów merytorycznych - weryfikacja wiedzy , sprawdzenie kompetencji. Osoby, które przejdą ten etap telefonicznie będą zaproszone do następnego.

  • Etap II

    Rozmowa kwalifikacyjna - Prowadzona przez pracownika działu personalnego oraz przyszłego przełożonego. Przekazujemy informacje o spółce, stanowisku i wsłuchujemy się w oczekiwania kandydata. Podczas spotkania możemy też poprosić o wykonanie zadań rekrutacyjnych. Zdarza się również zaproszenie na spotkanie uzupełniające.

  • Etap III

    Propozycja współpracy - Dla osoby, która na podstawie danych zebranych z CV, rozmowy i referencji, okaże się najlepsza przygotowujemy specjalną ofertę współpracy i przedstawiamy na spotkaniu.

ETAPY REKRUTACJI

Zapraszmy do kontaktu: biuro@polskimarketenergetyczny.pl